Atleisk sau. Atleisk kitam. Gyvenimas
atjaučiant save ir kitus

Grupinė terapija tik 12 žmonių

Mano vardas Jokūbas. Esu mentorius bei asmeninių pokyčių konsultantas, padedantis kiekvienam žmogui grįžti į prigimtinį laimės jausmą bei tikrąją laisvę gyventi. Konsultuodamas bei mentoriaudamas asmeninės transformacijos kelyje, padedu rasti, pažinti, priimti bei ištraukti tai, kas susiję su vaikystės sąlygotumais bei skausmu, kuris slepiasi kūne įtampų pavidalu.

Tikiu, jog galiu padėti būtent todėl, kad prisitaikau prie kiekvieno žmogaus: prie to, kas vyksta būtent jo viduje, be išankstinių technikų ir šablonų taikymo. Kadangi esu baigęs hipnoterapijos mokymus (Rapid Transformational Therapy by Marisa Peer), koučingo mokymus (Tony Robinson) bei Geštalto terapijos kursus, savo darbe taikau tiek psichologijos ir hipnoterapijos teorijas, tiek praktinio koučingo metodus. Tikiu, kad žmogus turi tobulėti visą gyvenimą, tad ir baigęs kursus nenustoju mokytis bei nuolat tobulinu savo kompetencijas su įvairiais mentoriais bei mokytojais.
1000001338

Grupės ypač naudingos žmonėms kurie:

Group 5
Arrow 13

Kodėl verta dalyvauti šioje grupeje?

  1. Mokymasis atleisti sau ir kitiems. Tai yra vienas svarbiausių dalykų, lemiančių mūsų psichinę sveikatą ir gerovę. Kai išmokstame atleisti sau už praeities klaidas, mes galime paleisti nuoskaudas ir pyktį, kurie dažnai trukdo mums gyventi pilnavertį gyvenimą.
  2. Mokymasis mylėti save tokį, koks esate. Tai reiškia priimti save su visais savo stiprybėmis ir silpnumais, nesiekiant būti tokiu, kaip kiti. Kai išmokstame mylėti save, mes tampame laimingesni ir labiau pasitikintys savimi.
  3. Mokymasis apginti savo “aš”. Tai reiškia leisti sau klysti, elgtis kitaip nei kiti ir gyventi tokį gyvenimą, koks mums patinka. Kai išmokstame apginti savo “aš”, mes tampame stipresni ir savarankiškesni.
  4. Mokymasis atjautos technikų. Tai gali būti meditacijos, kvėpavimo pratimai ar kitos technikos, padedančios išmokti būti atjaučiančiam sau ir kitiems.
  5. Saugi ir palaikanti aplinka. Grupė yra puiki vieta pasidalinti savo patirtimi ir išmokti iš kitų.
  6. Profesionali grupės vadovo pagalba. Grupės vadovas padės dalyviams pasiekti savo tikslus ir mokytis iš jų patirties. 
  7. Ši grupe gali būti naudinga visiems, kurie nori gerinti savo psichinę sveikatą ir gerovę. Ypač ji gali būti naudingi žmonėms, kurie:

REGISTRACIJA

Trukmė – 5 savaitės. 100 proc. konfidencialumas. Maža 12 žmonių grupė. Dalyviai prisidės prie grupės darbo tobulinimo!

Atsiliepimai

Jokūbas man tikras atradimas! Turejome kartu 10+ sesijų, po kurių jaučiu kaip stipriais užaugo mano vidinius stuburas. Aš tvirčiausių žinau ko noriu, kodėl to noriu, taip pat mokausi daugiau girdėti save, nebepersidirbu. Ypač kas man patinka dirbant su Jokūbu, tai jo nuoširdumas ir kad sesijos trunka tiek, kiek reikia. Labai dėkinga esu Jokūbui, kad jis veda mane per Gijimo procesą, padeda išsilaisvinti nuo traumų ir atskleisti savo potencialą.✨
Augustė
Previous slide
Next slide