Kaip ištrūkti iš samdomo darbo ir užsiimti mylima veikla?

kaip pradėti savo internetinį verslą
Mes nuolatos girdime kaip svarbu rasti darbą, kuris teiktų džiaugsmą ir kiekvieną dieną paverstų švente. Žiniasklaidoje eskaluojami straipsniai apie sėkmingus žmones, drastiškai pakeitusius karjeros kelią ir taip atradusius tikrąją laimę. Sunku su tuo ginčytis, kai biuro kėdėje praleidžiame didžiąją dalį gyvenimo, tad jei esama karjera tave smukdo žemyn, pats laikas susimąstyti apie pokyčius.

Dabar pats geriausias laikas keisti karjera

Karjeros planavimas yra kertinis akmuo sėkmingo ir pelningo gyvenimo link. Tačiau dažnas lietuvis renkasi saugų samdomą darbą nuo 8 ryto iki 5 vakaro, taip diena iš dienos laukdamas savaitgalio. Tačiau vis daugiau žmonių meta pastovų darbą įmonėje ir pasineria į jiems patinkančią veiklą. Vieni pradeda dirbti laisvai samdomais specialistais pagal individualią veiklą, o kiti praplečia interesų ratą ir sukuria verslą.

Pagal Nasdaq atliktą statistiką spėjama, jog iki 2020 metų net 43% dirbančių JAV piliečių užsiims individualia veikla. Šios tendencijos yra įkvėptos noro veikti tai, kas žmones įkvepia ir verčia judėti į priekį.

Per savo karjerą aš pats ne kartą susidūriau su panašiomis mintimis, kol galiausiai išdrįsau ir pasukau savo gyvenimą 180 laipsnių. Pabaigus mokyklą, nestojau į universitetą, nes žinojau, kad tai ne man, norėjau viską išmokti savarankiškai. Dar būdamas mokykloje daug laiko skyriau gilinti žinias apie programavimą ir svetainių kūrimą. Neneigsiu, pradžia buvo sudėtinga, tačiau šiuo metu dirbu mylimą darbą, kuris kasryt suteikia motyvacijos kurti ir tobulėti. Tad noriu su jumis pasidalinti būdais kaip išdrįsti ir ištrūkti iš samdomo darbo.

Ištrūk iš samdomo darbo su keturių savaičių mokymais

Pasirinkti mylimą veiklą ir mesti nemėgstamą darbą yra gąsdinantis iššūkis. Nuolatinė pozicija įmonėje suteikia saugumo jausmą – kas mėnesį pastovios pajamos, mokesčius sutvarko įmonė, o ir apie darbo krūvį dažnai nereikia sukti galvos. Tačiau jei kasdien atidaręs biuro duris jau lauki dienos pabaigos, pats laikas atsigręžti į tai, kas tau teikia džiaugsmą ir įkvėpimą. Gal tu nori tapti svetainių kūrėju, atidaryti savo restoraną ar gaminti baldus. Tam, kad išdrįstum, sukūriau keturių savaičių kursą – kaip ištrūkti iš samdomo darbo.

Žinoma, kad ir kaip svajingai tai skambėtų, reikia ryžto ir stiprybės pakeisti nekenčiamą karjerą ir pradėti savo verslą. Mano parengtas kursas ne tik įkvėps, bet ir praktiškai padės ištrūkti iš samdomo darbo. Nemokami mokymai atvers tau duris ir suteiks drąsos imtis mylimos veiklos. Dar vos prieš tris metus nebūčiau pagalvojęs, kad dirbsiu tai, kas mane žavi ir motyvuoja. Dabar užsiimu veikla, kuri ne tik teikia pasitenkinimą, bet ir atneša pelną. Tad noriu pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su tavimi ir galbūt įkvėpti išeiti iš samdomo darbo ir pasinerti į tai kas teikia džiaugsmą.

Kodėl verta rinktis mylimą veiklą?

Pradėjus užsiimti mylima veikla kils daug iššūkių, tačiau darbo vaisiai bus verti visų pastangų. Kad ir kaip sudėtingai tai atrodytų, sunkiausia yra žengti pirmąjį žingsnį, na, o tada viskas pradeda įsivažiuoti. Jei abejoji, jog “darbas sau” neatneš norimo rezultato, galiu nuraminti – laisvai samdomi specialistai, priklausomai nuo specializacijos, yra graibstomi akimirksniu. Dirbdamas laisvai samdomu darbuotoju įgysi laisvę pasirinkti norimus klientus, savo darbo valandas ir vietą. Nekenti keltis šeštą valandą ryto? Tuomet darbo dieną pradėk nuo pietų, nes tik tu atsakingas už savo sėkmę.

Mokymai kaip ištrūkti iš samdomo darbo – tai pirmas žingsnis link sėkmingo ir laimingo gyvenimo. Pradėjus užsiimti mylima veikla pagerės ne tik tavo gyvenimo būdas, bet ir finansinė padėtis. Kuomet noriai keliesi ir pradedi darbą, įgyvendini svajones ir savo lūkesčius, verslas ar veikla visuomet bus pelningi. Tad, jei vis dažniau galvoje kirba mintis, jog atėjo tavo eilė išeiti iš nemėgstamo darbo ir pradėti savo veiklą, užsiregistruok mano mokymuose ir atversk naują laimingo ir pelningo gyvenimo puslapį.

blog post4
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest