Apie mane

Mano istorija.

Esu Jokūbas Maknavičius ir prieš tris metus nė nebūčiau pagalvojęs, jog galėsiu užsidirbti iš mylimos veiklos. Keletą metų atgal buvau gilioje depresijoje ir nenorėjau nė kojos kelti iš namų, tačiau vieną dieną įvyko stebuklas ir vietoj to kad žiūrėčiau į vieną tašką ir jausčiausi nepilnaverčiu, bei galvočiau jog manieji talentai yra niekam nereikalingi, aš pradėjau ieškoti, kaip galėčiau savo gabumus ir žinias paversti į pinigus, ir šitaip prisidėti prie visuomenės labo. Pradėjau skaityti visokeriopą literatūrą, išleidau nemažas sumas įvairiems seminarams, pradėjau mokytis iš užsienio mokytojų, ir šiandien galiu pasidžiaugti, jog, nepaisant visų kelyje pasitaikiusių sunkumų, esu nepriklausomas jaunas žmogus, kuris pajuto pilnatvę, galėdamas prisidėti prie visuomenės savaisiais talentais bei žiniomis ir dar iš to uždirbti!

Visi mes esame kažkuo apdovanoti gamtos, ir tik tereikia pasitikėjimo savimi ir šiek tiek meilės sau tam, kad pradėti kelionę į save, kurioje tikrai atrasi tai, kuom išsiskiri iš kitų ir kas yra mieliausia tavo širdžiai. Mes negimėme būti tokiais kaip visi, mes gimėme būti individualybėmis, kurios yra labai reikalingos šiandienos visuomenėje tam, kad sukurti gražesnę ir geresnę ateitį ne tik sau patiems, bet ir visiems aplinkui! Visi mes esame viena šeima, ir laikydamiesi už rankų bei padėdami vieni kitiems, mes nuveiksime daug daugiau nei po vieną! Tiems, kas mane artimiau pažįsta yra ne paslaptis, jog esu su fizine negalia, kuri labai apriboja mano judėjimo laisvę. Tačiau nepaisant to, aš vis tiek sugebėjau įveikti visas kelyje pasitaikiusias kliūtis, ir tapti laisva bei nepriklausoma asmenybe. Tad jeigu tai pavyko man, tą sugebėsi IR TU!

Tuo vadovaudamasis ir sukūriau ši puslapį, kuriame yra laukiami VISI kurie nori ir netingi siekti, ieškoti ir atrasti senų užmirštų, o galbūt ir visai naujų ir neregėtų talentų savyje, ir paversti juos kapitalu sau bei tapti neatsiejama visuomenės dalimi!

mokymai internetu kaip būti laimingu

Gintaras Pociūnas

mokymai internetu kaip būti laimingu

Arnas Markevičius

mokymai internetu kaip būti laimingu

Nik Halik

graphic05 free img

Nori džiaugtis gyvenimu ir būti laimingas arba tesiog nori, kad padėčiau asmeniškai?