Mano istorija

mokymai internetu kaip būti laimingu
Jokūbas Maknavičius – mano istorija

Per savo gyvenimą esu susidūręs su daugybę iššūkių. Vieni jų privertė suklupti, o kiti nepasiduoti, tačiau svarbiausia – išbandymai suteikė galimybę mokytis. Dar vos prieš tris metus buvau sukaustytas gilios depresijos. Niekas neteikė vilties, o kiekvienas naujas rytas atrodydavo kaip neįveikiama užduotis. Tuo gyvenimo laikotarpiu vos sugebėdavau prisiversti išeiti iš namų, ką jau kalbėti apie mokymąsi ir darbą. Kai esi sukaustytas depresijos, jautiesi pasimetęs ir bejėgis, gyvenimas, rodos, praranda prasmę.

Nuo pat gimimo sergu cerebriniu paralyžiumi, tai irgi prisidėjo prie augančios depresijos ir nenoro veikti. Šis graužiantis jausmas sukausto dar labiau, kai mūsų valstybėje nėra tinkamos integracijos ir sąlygų neįgaliems žmonėms. Pats turėdamas judėjimo negalią susidūriau su daugybę iššūkių, kurių būtų buvę galima išvengti, jei viešosios erdvės būtų tinkamai pritaikytos neįgaliesiems. Tačiau būtent noras pakeisti šią situaciją privertė mane imtis veiksmų.

jokubas

Pokyčių metas

Gatvės, kurioje gyvenu nuo gimimo, kelias iki viešojo transporto stotelių yra neišgrįstas, tad atšalus orams ar lyjant, jis tampa nepravažiuojamas, ką jau kalbėti apie vežimėlį. 2016 metais neiškentęs nepritaikytų sąlygų pasinaudojau socialinio tinklo Facebook galia ir viešai kreipiausi į Vilniaus miesto merą. Mano skundas sulaukė didelio viešumos dėmesio. Daugelis žmonių turėjo panašių problemų, tiesiog nedrįso imtis veiksmų. Tai padėjo suprasti, jog mūsų visuomenėje pokyčiai yra be galo reikalingi. Tad vietoj to, kad būčiau auka, nusprendžiau kovoti ir kiek įmanoma keisti esamą situaciją.

Viskas apsivertė aukštyn kojomis. Nuo paauglystės domėjausi svetainių kūrimu ir programavimu, tad nusprendžiau hobį paversti darbu. Priverčiau save išeiti iš namų ir praplėsti socialinį ratą. Taip tapau nuolatiniu mokymų ir seminarų dalyviu, kurių metu susipažinau su vienais įtakingiausių verslo, marketingo, asmeninio tobulėjimo ir kitų sričių ekspertais. Tačiau to buvo negana. Vis dažniau tekdavo susitikti su žmonėmis, kurie klausdavo: kaip tau pavyko paimti gyvenimą į rankas ir pasukti norima linkme? Tuomet supratau, jog daugybė žmonių mūsų visuomenėje kenčia nuo depresijos, ryžto stokos ir asmeninių suvaržymų.

jokubas2

Idėja sukurti jokubasmaknavicius.lt svetainę

Idėja padėti žmonėms ir įkvėpti juos savo pavyzdžiu kirbėjo ilgai, kol galiausiai nusprendžiau pasiryžti. Šiuo metu ne tik programuoju ir kuriu internetines svetaines, bet tuo pačiu rengiu seminarus, mokymus ir webinarus. Šios veiklos skirtos plačiajai auditorijai, paprastam žmogui, kuris ieško paskatos pradėti veikti. Žinau, kad tu turi tai, ko reikia tapti sėkmingu ir pelningu žmogumi, tačiau visiems reikia paskatos. Tad rengdamas mokymus, noriu padėti žmonėms patiems savyje atrasti jėgų ir drąsos keisti gyvenimą. Tam ir sukūriau šį puslapį, kad įkvėpčiau tave ieškoti užslėptų stiprybių ir jomis pasinaudoti. Gal tu nori ištrūkti iš nekenčiamo darbo ir pradėti verslą bei įgyti naujų įgūdžių? Aš remdamasis savo asmenine patirtimi stengsiuosi padėti tau įgyvendinti svajones.

Mes visi turime talentų, tačiau tik nedaugelis tai pripažįsta ir įvaldo. Mano puslapyje rasi praktinių patarimų kaip pagerinti gyvenimo kokybę, atrasti mylimą pašaukimą, pradėti mokytis naujų įgūdžių ir gyventi iš tiesų. Kai įvaldysi savo stipriąsias puses, tuoj pat ateis sėkmė, pinigai, artimi ir palaikantys žmonės. Patikėk manim, nes pats dar vos prieš kelis metus nemačiau prasmės veikti. Dabar žinau ką galiu ir pasitikiu savo jėgomis tam, kad kurčiau vertę ne tik sau, bet ir aplinkiniams žmonėms. Tad nelauk stebuklo ir pradėk dirbti su savimi jau dabar.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest