Mano išgyvenimas ir patyrimas kuris padeda žmonėms

412868095 7769766373053461 2710252807190083959 n

Galiu padėti žmonėms, kurie:

Jaučia skausmą ir diskomfortą savo gyvenime.

Nori atrasti save ir savo tikrąją esatį.

Siekia išsivaduoti iš praeities traumų ir skausmo.

Nori tapti laisvi ir laimingi.

Ieško palaikymo ir pagalbos asmeninės transformacijos kelyje.

Apie mane

Mano vardas Jokūbas. Esu mentorius bei asmeninių pokyčių konsultantas, padedantis kiekvienam žmogui grįžti į prigimtinį laimės jausmą bei tikrąją laisvę gyventi. Konsultuodamas bei mentoriaudamas asmeninės transformacijos kelyje, padedu rasti, pažinti, priimti bei ištraukti tai, kas susiję su vaikystės sąlygotumais bei skausmu, kuris slepiasi kūne įtampų pavidalu.

Tikiu, jog galiu padėti būtent todėl, kad prisitaikau prie kiekvieno žmogaus: prie to, kas vyksta būtent jo viduje, be išankstinių technikų ir šablonų taikymo. Kadangi esu baigęs hipnoterapijos mokymus (Rapid Transformational Therapy by Marisa Peer), koučingo mokymus (Tony Robinson) bei Geštalto terapijos kursus, savo darbe taikau tiek psichologijos ir hipnoterapijos teorijas, tiek praktinio koučingo metodus. Tikiu, kad žmogus turi tobulėti visą gyvenimą, tad ir baigęs kursus nenustoju mokytis bei nuolat tobulinu savo kompetencijas su įvairiais mentoriais bei mokytojais.

Konsultacijos

 

Teikiu konsultacijas asmeninio tobulėjimo srityje, kuriame atsigręžiu į atjautos sau sąvoką. Mano tikslas yra padėti klientams atrasti gilų ryšį su savimi ir pasiekti emocinę pusiausvyrą, remiantis geranoriškumo ir atjautos principais.

Per individualius konsultacijų pokalus, siekiu suprasti kliento poreikius ir tikslus, o po to kuriant pritaikytus veiksmų planus, kurie padės jiems įveikti gyvenimo iššūkius ir siekti asmeninių tikslų.

Remdamasis psichologiniais principais ir praktiniais įrankiais, skatinu klientus rasti savo vidinę stiprybę, išplėsti suvokimą ir siekti gyvenimo tikslų su atjauta sau.

Konsultacijų su manimi privalumai:
  1.  Individualus požiūris: nesinaudoju šablonais ir pritaikau savo metodus prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir situacijos.
  2. Gilus skausmo ir problemų šaknų ištyrimas: Dirbdamas su kūno kalba ir individualiomis praktikomis, padedu klientui pažinti ir išgyventi giliai paslėptą skausmą bei problemas.
  3. Nuoširdus bendravimas ir empatija: sukuriu saugią erdvę atviram bendravimui ir giliam tarpusavio supratimui.
  4. Tęstinis darbas su savimi: Klientas gauna namų darbus ir įrankius, kurie padeda tęsti transformacijos procesą tarp konsultacijų.
  5. Mentorystė ir savarankiškumas: ne tik padedu išspręsti problemas, bet ir mokau klientą tapti laisvu ir savarankišku savo gyvenimo kūrėju.

Tinklaraštis

Atsiliepimai

Jokūbas man tikras atradimas! Turejome kartu 10+ sesijų, po kurių jaučiu kaip stipriais užaugo mano vidinius stuburas. Aš tvirčiausių žinau ko noriu, kodėl to noriu, taip pat mokausi daugiau girdėti save, nebepersidirbu. Ypač kas man patinka dirbant su Jokūbu, tai jo nuoširdumas ir kad sesijos trunka tiek, kiek reikia. Labai dėkinga esu Jokūbui, kad jis veda mane per Gijimo procesą, padeda išsilaisvinti nuo traumų ir atskleisti savo potencialą.✨
Augustė
Previous slide
Next slide