Mano išgyvenimas ir patyrimas kuris padeda žmonėms

412868095 7769766373053461 2710252807190083959 n

Ggali padėti žmonėms, kurie:

Jaučia skausmą ir diskomfortą savo gyvenime.

Nori atrasti save ir savo tikrąją esatį.

Siekia išsivaduoti iš praeities traumų ir skausmo.

Nori tapti laisvi ir laimingi.

Ieško palaikymo ir pagalbos asmeninės transformacijos kelyje.

Apie mane

Mano vardas Jokūbas. Esu mentorius bei asmeninių pokyčių konsultantas, padedantis kiekvienam žmogui grįžti į prigimtinį laimės jausmą bei tikrąją laisvę gyventi. Konsultuodamas bei mentoriaudamas asmeninės transformacijos kelyje, padedu rasti, pažinti, priimti bei ištraukti tai, kas susiję su vaikystės sąlygotumais bei skausmu, kuris slepiasi kūne įtampų pavidalu.

Tikiu, jog galiu padėti būtent todėl, kad prisitaikau prie kiekvieno žmogaus: prie to, kas vyksta būtent jo viduje, be išankstinių technikų ir šablonų taikymo. Kadangi esu baigęs hipnoterapijos mokymus (Rapid Transformational Therapy by Marisa Peer), koučingo mokymus (Tony Robinson) bei Geštalto terapijos kursus, savo darbe taikau tiek psichologijos ir hipnoterapijos teorijas, tiek praktinio koučingo metodus. Tikiu, kad žmogus turi tobulėti visą gyvenimą, tad ir baigęs kursus nenustoju mokytis bei nuolat tobulinu savo kompetencijas su įvairiais mentoriais bei mokytojais.

Atsiliepimai

Jokūbas man tikras atradimas! Turejome kartu 10+ sesijų, po kurių jaučiu kaip stipriais užaugo mano vidinius stuburas. Aš tvirčiausių žinau ko noriu, kodėl to noriu, taip pat mokausi daugiau girdėti save, nebepersidirbu. Ypač kas man patinka dirbant su Jokūbu, tai jo nuoširdumas ir kad sesijos trunka tiek, kiek reikia. Labai dėkinga esu Jokūbui, kad jis veda mane per Gijimo procesą, padeda išsilaisvinti nuo traumų ir atskleisti savo potencialą.✨
Augustė
Previous slide
Next slide